شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / درباره ی ما

درباره ی ما

با حمد و سپاس بیکران از الطاف خداوند متعال که تولید را مایه عزت و آبادانی ایران عزیز قرار داد.

شرکت تولیدی صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با برند چی چی لاس و منجی با دو دهه تجربه در امر تولید و صادرات، با مدیریت جوان و متخصص این شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید و نیروی کارآمد و با بهره گیری از فناوری روز دنیا پیشگام در صنایع رب گوجه فرنگی، کنسرو، سس، ترشیجات و شوریجات می باشد. بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب توانسته است از ابتدا تمام مسائل داخلی و خارجی را برنامه ریزی و مدیریت نماید. این واحد به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده و صادر کننده مواد غذایی در شمال کشور و استان مازندران بشمار می رود.

در حال حاضر این شرکت با تولید محصول عالی و با کیفیت و ارائه به بازارهای داخلی و خارجی از جمله: عراق، روسیه، افغانستان، گرجستان، عمان، بلاروس، آذربایجان و افریقا فعالیت می نماید. ما با هدف تولید مواد طبیعی و با داشتن اعتقاد بر نوآوری بسته بندی، امید است که بتوانیم در آبادانی میهن عزیزمان ایران قدمی نو برداریم. آنچه به عنوان افتخار و سرمایه اصلی ما محسوب می شود همواره حرکت در جهت جلب و افزایش رضایت مندی مشتریان داخلی و خارجی خود است.

مدیران این شرکت برآنند تا با استعانت از پروردگار و با بهره گیری از توان پرسنل مجرب و با تولید محصولاتی با کیفیت جهانی، نگاه خود را معطوف به بازارهای خارج کشور داشته، تا علاوه بر اشتغال زایی باعث رونق تولید و اقتصاد کشور گردند. امید است با بهره گیری از این امکانات و عظم جدی مدیران این شرکت در تولید محصول با کیفیت، به این مهم دست یافته و در نهایت باعث سر بلندی و اعتلای ایران اسلامی گردند.

درباره ما درباره ما

درباره ما درباره ما

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.