خرید رب گوجه فرنگی از کارخانه

خرید رب گوجه فرنگی از کارخانه مستلزم برقراری ارتباط با واحد فروش و شرکت تولید کننده می باشد تا اطلاعات و راهنماییهای لازم صورت گیرد. برای کسب اطلاعات از طریق تلگرام، اینستاگرام و همچنین برقراری تماس تلفنی اقدام فرمایید.

رب گوجه فرنگی چیست؟

رب گوجه فرنگی چاشنی پر مصرف در تهیه انواع غذاها به شمار می رود که برای خوش عطر و طعم کردن از آن استفاده می شود و مواد اولیه آن از گوجه فرنگی های قرمز و سالم تهیه می شود. به طور کلی گوجه، چه به صورت خام یا پخته یا به صورت رب، دارای خواص زیادی است. که به دو صورت خانگی و کارخانه ای تولید می شود.

لازم به ذکر است، اگر در تهیه رب گوجه به دو شیوه ذگر شده اصول پخت رعایت نگردد، فاقد ارزش غذایی است.

خرید رب گوجه فرنگی

رب گوجه کارخانه ای

برای تهیه رب گوجه کارخانه ای از نیروی انسانی کمتری استفاده شده و تولیدات به صورت مکانیزه و در شرایط بهداشتی و براساس قوانین استاندارد تهیه می شود. دمای پاستوریزه و حرارت غیر مستقیم باعث حفظ خواص رب می شود. که معایب این نوع رب زمانی بروز می کند که بعضی از تولیدکنندگان در بحث فروش و برای سود دهی بیشتر از مواد افزودنی غیر مجاز استفاده می کنند.

در این سایت که متعلق به شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا، تولید کننده رب گوجه فرنگی با برندهای چی چی لاس، منجی و گراهانس می باشد. متذکر می شویم که این برندها با کیفیت بالا و صادقانه تولید می شوند و هیچ مواد غیر مجازی از جمله:

 • مواد افزودنی غیر مجاز
 • نگهدارنده شیمیایی
 • مواد تقویت کننده رنگ
 • قوام دهنده ها (کدو، پیاز، سیب زمینی، نشاسته) در آن استفاده نگردیده است.

خرید رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی خانگی

برای تهیه رب گوجه خانگی که از قدیم تهیه می شده است افراد اطلاعی از خواص آن نداشته و آن را صرفا جهت رنگ دهی و طعم به غذا تهیه می کردند ولی امروزه مشخص گردیده که تهیه رب خانگی روی حرارت مستقیم و شدید خواص گوجه را به طور کلی از بین می برد. که علاوه بر این گاهی مشاهده شده برای فروش رب خانگی برای جلوگیری از کپک زدن زود هنگام و برای ماندگاری بیشتر، مواد شیمیایی با نام بنزوات سدیم را اضافه می کنند که ماده ای بسیار خطرناک برای سلامتی بدن محسوب می شود. روش تهیه رب گوجه خانگی به اختصار شامل:

 1. شستشوی گوجه فرنگی
 2. خرد کردن
 3. اضافه کردن آب
 4. پخت گوجه
 5. رد کردن از صافی
 6. جداسازی پوست و دانه گوجه
 7. آب گیری
 8. حرارت دادن آب گوجه فرنگی
 9. اضافه کردن نمک
 10. غلیظ شدن
 11.  اضافه کردن روغن

خرید رب گوجه فرنگی

خرید رب گوجه فرنگی

خریدارانی که قصد خرید رب گوجه فرنگی را دارند. برای خرید رب گوجه فرنگی خانگی توصیه می شود از افراد مورد اعتماد تهیه کنند. در غیر این صورت با تحقیق درباره بهترین برند رب گوجه کارخانه ای، از رب گوجه های صنعتی استفاده نمایند.

شایان ذکر است برای خرید رب گوجه فرنگی با برند چی چی لاس می توانید از طریق تلفن های موجود در این سایت و یا در پیج اینستاگرام برای خریدرب گوجه فرنگی اقدام فرمایید.

خرید رب گوجه فرنگی خرید رب گوجه فرنگی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما