شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه فرنگی / فروشنده رب گوجه فرنگی قوطی فلزی
فروشنده رب
فروشنده رب گوجه فرنگی قوطی فلزی

فروشنده رب گوجه فرنگی قوطی فلزی

فروشنده رب گوجه فرنگی قوطی فلزی در ایران با بهترین کیفیت صادراتی با برندهای چی چی لاس، منجی و گراهانس شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا می باشد. در مورد رب گوجه فرنگی چه می دانید؟

رب گوجه فرنگی چیست؟

خمیری غلیظ که در آشپزی از آن برای تهیه انواع غذاها استفاده می شود. برای درست کردن رب گوجه فرنگی بعد از شستشوی گوجه های رسیده و گرفتن دانه ها و پوست، آن را برای چندین ساعت تحت فشارو در دمای پاستوریزه می پزند؛ وقتی از غلظت آن کم شد، دوباره محصول را می پزند تا یک کنستانتره غنی بدست آید.

فروشنده رب

خواص رب گوجه فرنگی

مصرف روزانه 70 گرم رب گوجه فرنگی حاوی 33 میلی گرم لیکوپن است. لیکوپن ، آنتی اکسیدانی است که برای سلامت بدن بسیار اهمیت دارد و این ماده در اکثر میوه ها وجود دارد اما مقدار آن در گوجه فرنگی بیشتر است که اگر کمی حرارت ببیند لیکوپن بیشتری آزاد می شود به همین خاطر اگر رب گوجه به طور اصولی و طبق قوانین و استانداردهای تولید تهیه شود. خواص آنتی اکسیدانی خود را حفظ می کند.

فروشنده رب

تولید و بسته بندی

با افتخار اعلام می کنیم شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا تولید کننده و فروشنده رب گوجه فرنگی درکشور جزء آن دسته از تولیدکنندگانی به شمار می رود که برای تهیه بهترین رب گوجه فرنگی تمام اصول تولید را برای تهیه سالم ترین رب گوجه، رعایت می نماید. برندهای معروف این مجموعه شامل:

 • چی چی لاس
 • گراهانس
 • منجی

به زودی برندهای جدیدی در این مجموعه جای خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، این مجموعه پس از تولید رب گوجه فرنگی در شرایط بسیار استاندارد، رب گوجه فرنگی تولید شده را بر اساس سفارش مشتریان در ظروف مختلف بسته بندی می نماید که یکی از این بسته بندی ها، قوطی فلزی است که در سایزهای مختلف موجود می باشد. از جنس فولاد نرم تهیه می شود. آن را قلع اندود کرده و برای بسته بندی های مختلف آماده می کنند. پس از بسته بندی در قوطی های فلزی بر حسب سفارش دربندی می شوند که سه نوع درب در بسته های قوطی فلزی موجود می باشد که شامل:

 1. درب ساده و معمولی
 2. درب کلید دار( آسان بازشو)
 3. درب کلید دار با درپوش پلاستیکی)

انواع وزن های قوطی فلزی از جمله:

 • قوطی فلزی 80 گرمی
 • قوطی 180 گرمی
 • قوطی 350 گرم
 • قوطی 400 گرم
 • قوطی 800 گرم
 • قوطی 3000 گرم
 • قوطی 4000 گرم

فروشنده رب

فروشنده رب گوجه فرنگی

مجموعه خزر عصاره وارنا، تولید کننده و فروشنده و صادرکننده بهترین رب گوجه فرنگی صادراتی می باشد که بخشی از محصولات رب گوجه فرنگی خود را در داخل کشور هم به فروش می رساند. صددرصد طبیعی بودن این محصول باعث شده طرفداران داخلی و خارجی زیادی را مجذوب خود کند.

فروشنده رب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بهترین مارک رب گوجه فرنگی قوطی

بهترین مارک رب گوجه فرنگی قوطی

بهترین مارک رب گوجه فرنگی قوطی، چی چی لاس است که این مارک مختص به …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.