شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه 350 گرمی / فروشنده رب گوجه فرنگی 350 گرمی
فروشنده رب گوجه فرنگی
فروشنده رب گوجه فرنگی 350 گرمی

فروشنده رب گوجه فرنگی 350 گرمی

فروشنده رب گوجه فرنگی 350 گرمی با برند نام آشنای چی چی لاس با کیفیت بسیار عالی و صددرصد طبیعی، شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا می باشد. برای تهیه این محصول از بهترین گوجه ها استفاده گردیده است. در ایران تولید کننده و فروشنده رب گوجه فرنگی به تعداد زیاد وجود دارد.

رب گوجه فرنگی

یکی از چاشنی هایی که خیلی از مردم در تهیه غذاهای خود از آن استفاده می کنند رب گوجه فرنگی است که به دلیل عطر و طعمی که دارد غذاها را خوشمزه و لذیذ می نماید. امروزه با زندگی صنعتی و افزایش جمعیت و کمبود وقت، اکثر افراد رب گوجه فرنی صنعتی را انتخاب می کنند. رب گوجه دارای خواص بیشماری است که بعضی از خواص آن را که در درمان بیماری ها موثر می باشد در اینجا بیان می کنیم:

  • مبتلایان به دردهای مفاصل
  • رماتیسم و نقرس
  • رفع مسمومیت‌های مزمن
  • کاهش چربی خون
  • دفع رسوبات ادراری
  • تقویت بینایی
  • سلامت پوست و مخاط‌ ها بسیار مفید می باشد.

فروشنده رب گوجه فرنگی

رب گوجه در بسته بندی 350 گرمی

امروزه به دلیل افزایش جمعیت با سلایق گوناگون، رب گوجه فرنگی در انواع بسته بندی ها و با برندهای مختلف تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. یکی از این بسته بندی ها، رب گوجه در قوطی های فلزی 350 گرمی با برند نام آشنای چی چی لاس می باشد. محتویات این بسته بندی ها از آب تغلیظ شده گوجه فرنگی به همراه نمک بدون مواد نگهدارنده و مواد غیر مجاز تهیه شده است.

فروشنده رب گوجه فرنگی

مشخصات رب گوجه 350 گرمی

بسته بندی رب گوجه 350 گرمی از جنس قوطی فلزی بوده و دارای تنوع سه درب:

  1. ساده
  2. کلیددار
  3. کلیددار با درپوش پلاستیکی می باشد.

همچنین مشخصات روی بسته بندی شامل، ترکیبات تولید، آدرس کارخانه، تلفن و جدول ارزش غذایی و لوگوی سیب سبز سلامت و لوگوی مجموعه درج گردیده است. تاریخ تولید و تاریخ انقضاء محصول بر روی درب قوطی چاپ شده است. گفتنی است، این نوع بسته بندی در شیرینگ های 24 عددی قرار می گیرند.

فروشنده رب گوجه فرنگی

فروشنده رب گوجه فرنگی

ما در این سایت که به شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا، تولیدکننده، فروشنده و صادرکننده رب گوجه فرنگی چی چی لاس تعلق دارد اطلاعات و اخبار زیادی درج کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات شما را در انتخاب بهترین محصول راهنمایی نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.