فروش رب گوجه پاکتی مرغوب

فروش رب گوجه پاکتی مرغوب تولید کارخانه صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با بیش از 20 سال سابقه می باشد که محبوبیت زیادی در بین مشتریان خود دارد .

فروش رب گوجه پاکتی مرغوب

رب گوجه فرنگی پاکتی چی چی لاس

رب گوجه فرنگی پاکتی با توجه به اینکه صد در صد خالص می باشد و غلظت مناسبی دارد و همچنین در اوزان مختلف بسته بندی می شود بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. این محصول بسیار مناسب افرادی است که در تجرد به سر می برند و از لحاظ قیمت و کیفیت بسیار ارزان و مقرون به صرفه و با برند معتبری مانند چی چی لاس به بازار عرضه می شود و از بسته بندی زیبا و کوچکی برخوردار است .

رب گوجه پاکتی در وزن های :

  1. 70 گرمی
  2. 90 گرمی
  3. 300 گرمی
  4. 700 گرمی
  5. 4000 گرمی تولید می شود .

فروش رب گوجه پاکتی مرغوب

مزیت های رب گوجه پاکتی

این محصول وزن بسیار کمی دارد و به فضای بسیار کمی نیاز دارد. درب آسان باز شو دارد و رب به آسانی و به اندازه نیاز از آن خارج می شود. با مقدار کمی از این ماده غذایی می توانید غذای خود را طعم دار و رنگدار نمایید .

  • سهولت استفاده در پیک نیک، مسافرت، زندگی دانشجویی و…
  • حمل آسان
  • اشغال فضای محدود در یخچال
  • بسته بندی زیبا

فروش رب گوجه پاکتی مرغوب

قیمت رب گوجه پاکتی

قیمت رب گوجه فرنگی پاکتی بستگی به نوع برند، وزن و حجم، کیفیت، بسته بندی و همچنین هزینه های تولیدی دارد، ضمن اینکه تابع شرایط بازار نیز می باشد. تولید رب در حجم انبوه با کیفیت مرغوب و بسته بندی خوب در اوزان مختلف و برندهای متعدد روانه بازار می شود. برای سفارش و اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید .

فروش رب گوجه پاکتی مرغوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما